Träningstider Golfskola

Här finner ni gruppindelningen för golfskolan 2020. Vi har som vanligt gjort vårt bästa för att tillgodose alla men tyvärr går det inte att uppfylla allas önskemål. Möjlighet att byta dag och tid går i mån av ledig plats (se Ledig plats! nedan)

Hur hittar jag rätt grupp & dag?
Nr 1 - Leta upp ert namn och se vilken grupp, dag och tid ni tränar.
Nr 2 - Under gruppen finner ni datum och samlingsplats.
Nr 3 - Dessa datum gäller för vårträningen.
Nr 4 - Höstträningens tider kommer under v33 och håller på v 34-41

Har du några frågor? Maila Gustav@remove-this.Ljgk.remove-this.se

Grupp 1 - Mån 15.00-15.55

Thedor Löfgren 07
Eric Wall 07
Arvid Hagen 07
Molly Löfberg 09
Ledig plats!
Ledig plats!

Tränare: Anjelika

Dag & Datum Samling
Måndag 30 mars På Rangen
Måndag 20 april Klubbhuset
Måndag 27 april På Rangen
Måndag 4 maj Klubbhuset
Måndag 11 maj På Rangen
Måndag 18 maj På Rangen
Måndag 25 maj Klubbhuset
Måndag 01 juni På Rangen

Grupp 2 - Mån 16.00-16.55

Max Lindberg 09
Pontus Linde 09
Gustav Vilumsen 11
Lova Ekman 10
Ebba Ljungberg 11
Siri Mofiadakis - 11

Tränare: Anjelika

Dag & Datum Samling
Måndag 30 mars På Rangen
Måndag 20 april Klubbhuset
Måndag 27 april På Rangen
Måndag 4 maj Klubbhuset
Måndag 11 maj På Rangen
Måndag 18 maj På Rangen
Måndag 25 maj Klubbhuset
Måndag 01 juni På Rangen

Grupp 3 - Mån 17.00-17.55

Oscar Frithiof 10
Jacob Rapp-Damsgaard 10
Alicia Waenerlund 11
Ellie Johansson 11
Matilda Borgqvist
Ledig plats!

Tränare: Anjelika

Dag & Datum Samling
Måndag 30 mars På Rangen
Måndag 20 april Klubbhuset
Måndag 27 april På Rangen
Måndag 4 maj Klubbhuset
Måndag 11 maj På Rangen
Måndag 18 maj På Rangen
Måndag 25 maj Klubbhuset
Måndag 01 juni På Rangen

Grupp 4 - Mån 17.00-17.55

Aston Stjerna 09
Samuel Halling 09
Hampus Orröd 09
Frans Kockum 08
Jarl Orup 09
Edvard Norling 10

Tränare: Gustav

Dag & Datum Samling
Måndag 30 mars På Rangen
Måndag 20 april På Rangen
Måndag 27 april På Rangen
Måndag 4 maj På Rangen
Måndag 11 maj Klubbhuset
Måndag 18 maj På Rangen
Måndag 25 maj På Rangen
Måndag 01 juni På Rangen

Grupp 5 - Tis 15.00-15.55

Viggo Berggren 08
Ludvig Feinberg 08
Viggo Stålarm 08
Teo Olsson 09
Ted H-L 11
Theodore Rosengren 09

Tränare: Gustav

Dag & Datum Samling
Tisdag 31 mars På Rangen
Tisdag 14 april På Rangen
Tisdag 21 april Klubbhuset
Tisdag 05 maj Klubbhuset
Tisdag 12 maj På Rangen
Tisdag 19 maj På Rangen
Tisdag 26 maj Klubbhuset
Tisdag 02 juni På Rangen

Grupp 6 - Tis 16.00-16.55

Harry Berggren 12
Truls Hagerstad 12
Viggo Morau 12
Carl Petersen-Hovander 12
Simon Willman 12
Ledig plats!

Tränare:  Gustav

Dag & Datum Samling
Tisdag 31 mars På Rangen
Tisdag 14 april På Rangen
Tisdag 21 april Klubbhuset
Tisdag 05 maj Klubbhuset
Tisdag 12 maj På Rangen
Tisdag 19 maj På Rangen
Tisdag 26 maj Klubbhuset
Tisdag 02 juni På Rangen

Grupp 7 - Ons 16.00-16.55

Isak Sjödahl 07
August Bruck 07
Victor Wirth 08
Aston Gransten 08
Thedor Lovén 08
Jacob Vilén 08

Tränare: Gustav

Dag & Datum Samling
Onsdag 01 april På Rangen
Onsdag 15 april På Rangen
Onsdag 22 april Klubbhuset
Onsdag 06 maj Klubbhuset
Onsdag 13 maj På Rangen
Onsdag 20 maj På Rangen
Onsdag 27 maj På Rangen
Onsdag 03 juni På Rangen

Grupp 8 - Ons 16.00-16.55

Amanda Ljung 09
Vera Johansson 09
Ella Ekman 09
Alexandra Schelp 09
Ewelina Sjöström 09
Amandra Borgqvist 09

Tränare: Anjelika

Dag & Datum Samling
Onsdag 01 april På Rangen
Onsdag 15 april På Rangen
Onsdag 22 april Klubbhuset
Onsdag 06 maj Klubbhuset
Onsdag 13 maj På Rangen
Onsdag 20 maj På Rangen
Onsdag 27 maj Klubbhuset
Onsdag 03 juni På Rangen

Grupp 9 - Ons 17.00-17.55

Erik Gustafsson 07
Gabriel Nordin 07
Thea Rosberg 07
Moa Andersson 07
Ledig plats!
Ledig plats!

Tränare: Anjelika

Dag & Datum Samling
Onsdag 01 april På Rangen
Onsdag 15 april På Rangen
Onsdag 22 april Klubbhuset
Onsdag 06 maj Klubbhuset
Onsdag 13 maj På Rangen
Onsdag 20 maj På Rangen
Onsdag 27 maj Klubbhuset
Onsdag 03 juni På Rangen

Grupp 10 - Tors 15.00-15.55

Ebbe Bergman 10
William Letsikas 10
Emrik Johansson 10
Emeline Alexander 11
Olivia M-Bokander 11
Noor Kahlon-Rönnström 10

Tränare: Anjelika

Dag & Datum Samling
Torsdag 02 april På Rangen
Torsdag 16 april På Rangen
Torsdag 23 april Klubbhuset
Torsdag 07 maj Klubbhuset
Torsdag 14 maj På Rangen
Torsdag 21 maj På Rangen
Torsdag 28 maj Klubbhuset
Torsdag 04 juni På Rangen

Grupp 11 - Tors 16.00-16.55

Anton Lindqvist 09
Albert Appelfeldt 09
Linus Michelsen 09
Todd Gynning 09
Didrik Flensburg 09
Oscar Hylén 08

Tränare: Anjelika

Dag & Datum Samling
Torsdag 02 april På Rangen
Torsdag 16 april På Rangen
Torsdag 23 april Klubbhuset
Torsdag 07 maj Klubbhuset
Torsdag 14 maj På Rangen
Torsdag 21 maj På Rangen
Torsdag 28 maj Klubbhuset
Torsdag 04 juni På Rangen

Grupp 12 - Tors 17.00-17.55

Tage Ogard 13
Aston Granelli 13
Emma Qvist-Pedersen 13
Liv Sjödahl 13
Cristina Andersson 12
Noah Gerdman 12

Tränare: Anjelika

Dag & Datum Samling
Torsdag 02 april På Rangen
Torsdag 16 april På Rangen
Torsdag 23 april Klubbhuset
Torsdag 07 maj Klubbhuset
Torsdag 14 maj På Rangen
Torsdag 21 maj På Rangen
Torsdag 28 maj Klubbhuset
Torsdag 04 juni På Rangen

Grupp 13 - Fre 15.00-15.55

Milton Wannstam 12
Olle Johansson 12
Svante Bergman 12
Otto Lindow 13
Arvid Ljung 13
Erik Cavallin 13

Tränare:  Gustav

Dag & Datum Samling
Fredag 03 april På Rangen
Fredag 17 april På Rangen
Fredag 24 april Klubbhuset
Fredag 08 maj Klubbhuset
Fredag 15 maj På Rangen

Fredag 22 maj På Rangen
Fredag 29 maj Klubbhuset
Fredag 05 juni På Rangen

Grupp 14 - Fre 15.00-15.55

Marcus Bergendahl 12
Sigvard Danielsson 12 
Casper Maximilian 12
Elias Fång 12
Otto Lundewall 13
Philip Ringsberg 13 

Tränare: Ebba

Dag & Datum Samling
Fredag 03 april På Rangen
Fredag 17 april På Rangen
Fredag 24 april Klubbhuset
Fredag 08 maj Klubbhuset
Fredag 15 maj På Rangen

Fredag 22 maj På Rangen
Fredag 29 maj Klubbhuset
Fredag 05 juni På Rangen

Grupp 15 - Fre 15.00-15.55

August Jardal 12
Vincent Fröjd 13
Emmet Gunnerfalk 12
Felipe Boberg 12
Oscar Jardal 14
Felix Järud 12

Tränare: Anjelika

Dag & Datum Samling
Fredag 03 april På Rangen
Fredag 17 april På Rangen
Fredag 24 april Klubbhuset
Fredag 08 maj Klubbhuset
Fredag 15 maj På Rangen
Fredag 22 maj På Rangen
Fredag 29 maj Klubbhuset
Fredag 05 juni På Rangen

Grupp 16 - Fre 16.00-16.55

Iza Wannstam 14
Lena Lidström 14
Pontus Frithiof 14
Erik Magnusson 14
Jacob Bergendahl 14
Clara Lundewall 14

Tränare:  Anjelika

Dag & Datum Samling
Fredag 03 april På Rangen
Fredag 17 april På Rangen
Fredag 24 april Klubbhuset
Fredag 08 maj Klubbhuset
Fredag 15 maj På Rangen

Fredag 22 maj På Rangen
Fredag 29 maj Klubbhuset
Fredag 05 juni På Rangen

Grupp 17 - Fre 16.00-16.55

Otto Benestam 12
Jacob Skog-Ismunden 14
Maja Nilsson 12
Ebba Wideheim 12
Hugo Wideheim 11
Oscar Magnusson 11

Tränare:  Gustav

Dag & Datum Samling
Fredag 03 april På Rangen
Fredag 17 april På Rangen
Fredag 24 april Klubbhuset
Fredag 08 maj Klubbhuset
Fredag 15 maj På Rangen
Fredag 22 maj På Rangen
Fredag 29 maj Klubbhuset
Fredag 05 juni På Rangen

Grupp 18 - Fre 16.00-16.55

Ian Andren -13
Knut Risberg -13
Erik Brase -13
Julia Waenerlund -14
Astrid Brantberg -13
Ludvig Ellerström 13
Victor Lewné -14

 

Tränare: Ebba

Dag & Datum Samling
Fredag 03 april På Rangen
Fredag 17 april På Rangen
Fredag 24 april Klubbhuset
Fredag 08 maj Klubbhuset
Fredag 15 maj På Rangen
Fredag 22 maj På Rangen
Fredag 29 maj Klubbhuset
Fredag 05 juni På Rangen