Juniorträningen

Här är gruppindelningarna och träningstiderna för juniorträningen 2019.

Grupp 1 - Måndag 16.00-16.55

Hugo Hall 07
Erik Ljundberg 07
Axel Lindow 07
Ludvig Olausson 07
William Tauson 07
Sixten Morfidakis 07

Tränare: Niclas

Måndag 1a April på Rangen 
Måndag 8e April på Rangen 
Måndag 29e April på Rangen
Måndag 6e Maj på Rangen 
Måndag 13e Maj på Rangen
Måndag 20e Maj på Rangen  
Måndag 27e Maj på Rangen
Måndag 3e Juni vid klubbhuset

Grupp 2 Måndag 17.00-17.55

Josefin Hansson 06
Stella Björksten 06
Johanna Ekblad 06
Filippa Flensburg 06
Kajsa Flensburg 06
Maya Sjöström 05
Clara Nilsson 07

Tränare: Gustav

Måndag 1a April på Rangen 
Måndag 8e April på Rangen 
Måndag 29e April vid klubbhuset
Måndag 6e Maj på Rangen 
Måndag 13e Maj på Rangen 
Måndag 20e på Rangen  
Måndag 27e vid klubbhuset
Måndag 3e Juni på Rangen 

Grupp 3 - Måndag 18.00-18.55

Astrid Tolf 03
Selma Sjölin 02
Sofia Granmark 05
Moa Regmyr 04
Erna Sehanovic 03
Linnea Wickman 03

Tränare: Gustav

Måndag 1a April på Rangen 
Måndag 8e April på Rangen 
Måndag 29e April vid klubbhuset
Måndag 6e Maj på Rangen 
Måndag 13e Maj på Rangen 
Måndag 20e på Rangen  
Måndag 27e vid klubbhuset
Måndag 3e Juni på Rangen 


Grupp 4 - Tisdag 16.00-16.55

Carl Bylund 03
Theo Liliedahl 05
Oliver Winnet 05
Elliot Winnet 05

 

Tränare: Gustav

Tisdag 2a April på Rangen
Tisdag 9e April på Rangen 
Tisdag 23e April vid klubbhuset
Tisdag 7e Maj på Rangen 
Tisdag 14e Maj på Rangen
Tisdag 21a Maj Rangen  
Tisdag 28e Maj vid klubbhuset
Tisdag 4e Juni på Rangen

Grupp 5 - Tisdag 17.00-17.55

Jacob Dorninger 04
Algot Stålarm 02
Martin Ohlsson 03
Gustav Roupe 05
Fredrik Rafstedt 04
Eric Edenhammar 04

Tränare: Gustav

Tisdag 2a April på Rangen 
Tisdag 9e April på Rangen 
Tisdag 23e April vid klubbhuset
Tisdag 7e Maj på Rangen 
Tisdag 14e Maj på Rangen
Tisdag 21a Maj Rangen  
Tisdag 28e Maj vid klubbhuset
Tisdag 4e Juni på Rangen

Grupp 6 - Tisdag 18.00-18.55

Elliott Visonj 05
Gustav Olausson 05
William Ekelius 05
Victor Tauson 05
Olof Hansson 05
Olle Lagerberg 05

Tränare: Gustav

Tisdag 2a April på Rangen 
Tisdag 9e April på Rangen 
Tisdag 23e April vid klubbhuset
Tisdag 7e Maj på Rangen 
Tisdag 14e Maj på Rangen
Tisdag 21a Maj Rangen  
Tisdag 28e Maj vid klubbhuset
Tisdag 4e Juni på Rangen


Grupp 7 - Tisdag 15.30-16.25

Leo Persson
Victor Holmberg-Lendrop
Gustav Holmberg-Lendrop
Maximilian Björnström
Felix Söderman
Max Vilén

Tränare: Niclas

Tisdag 2a April på Rangen
Tisdag 9e April på Rangen 
Tisdag 23e April vid klubbhuset
Tisdag 7e Maj på Rangen 
Tisdag 21a Maj på Rangen  
Tisdag 28e Maj på Rangen
Tisdag 4e Juni vid klubbhuset
Tisdag 11e Juni på rangen

Grupp 8 - Tisdag 16.30-17.25

Jakob Timelin
Philip Girdo
Erik Johansson
Lars-Belvin Larsson
Douglas Hammarberg

Tränare: Niclas

Tisdag 2a April på Rangen 
Tisdag 9e April på Rangen 
Tisdag 23e April vid klubbhuset
Tisdag 7e Maj på Rangen 
Tisdag 21a Maj Rangen  
Tisdag 28e Maj på rangen
Tisdag 4e Juni vid klubbhuset
Tisdag 11e Juni på rangen


Grupp 9 - Onsdag 15.00-15.55

Eli Alexander 07
Linus Johansson 07
Wille Norling 07
Oscar Tolf 08

Tränare: Gustav

Onsdag 3e April på Rangen 
Onsdag 10e April på Rangen 
Onsdag 24e April på Klubbhuset
Onsdag 8e Maj vid Rangen  
Onsdag 15e Maj på Rangen
Onsdag 22a Maj vid Rangen  
Onsdag 29e Maj på Klubbhuset
Onsdag 5e Juni vid Rangen

Grupp 10 - Onsdag 16.00-16.55

Victor Andersson 06
Otto Lindholm 06
Eric Bylund 06
Hugo Nyman 06
Linus Lilius 05

Tränare: Gustav 

Onsdag 3e April på Rangen 
Onsdag 10e April på Rangen 
Onsdag 24e April på Klubbhuset
Onsdag 8e Maj vid Rangen  
Onsdag 15e Maj på Rangen
Onsdag 22a Maj vid Rangen  
Onsdag 29e Maj på Klubbhuset
Onsdag 5e Juni vid Rangen

Grupp 11 - Onsdag 17.00-17.55

Nils Ljungberg 07
Charlie Carlström 07
Algot Karlsson 07
August Bruck 07
Svante Nyqvist 06

Tränare: Gustav 

Onsdag 3e April på Rangen 
Onsdag 10e April på Rangen 
Onsdag 24e April på Klubbhuset
Onsdag 8e Maj vid Rangen  
Onsdag 15e Maj på Rangen
Onsdag 22a Maj vid Rangen  
Onsdag 29e Maj på Klubbhuset
Onsdag 5e Juni vid Rangen