Vinterträningstiderna

Här finner ni gruppindelningen, träningsdatum och vilken tid ni tränar. Fysträningen är på fredagar i Ljungenskolans gymnastiksal.

Datum för fysen fram till jul är:

Fredag 08 nov kl. 16.00-17.00
Fredag 15 nov kl. 16.00-17.00
Fredag 22 nov kl. 16.00-17.00
Fredag 06 dec kl. 16.00-17.00
Fredag 13 dec kl. 16.00-17.00

Välkomna!


Grupp 5 - Tisdag 16.00-16.55

Leo Persson
Gustav H-L
Victor H-L
Hugo Hall

Tisdag 12 nov på Rangen
Tisdag 19 nov på Rangen
Tisdag 26 nov på Rangen 
Tisdag 03 dec på Rangen
Tisdag 10 dec på Rangen

Grupp 6 - Tisdag 17.00-17.55

Maximilian Björnström
Thoe Liliedal
Jacob Timelin
Douglas Hammarberg

Tisdag 12 nov på Rangen
Tisdag 19 nov på Rangen
Tisdag 26 nov på Rangen 
Tisdag 03 dec på Rangen
Tisdag 10 dec på Rangen

Grupp 7 - Tisdag 18.00-18.55

Axel Lindow
William Tauson
Eli Alexander
Ludvig Olausson

Tisdag 12 nov på Rangen
Tisdag 19 nov på Rangen
Tisdag 26 nov på Rangen 
Tisdag 03 dec på Rangen
Tisdag 10 dec på Rangen


Grupp 8 - Onsdag 15.00-15.55

Ted H-L
Ledig plats!
Ledig plats!
Ledig plats!

Onsdag 13 nov på Rangen
Onsdag 20 nov på Rangen
Onsdag 27 nov på Rangen 
Onsdag 04 dec på Rangen
Onsdag 11 dec på Rangen

Grupp 9 - Onsdag 16.00-16.55

Ebba Mejer
Oscar Tolf
Oscar Ismunden
Oscar Schelp

Onsdag 13 nov på Rangen
Onsdag 20 nov på Rangen
Onsdag 27 nov på Rangen 
Onsdag 04 dec på Rangen
Onsdag 11 dec på Rangen

Grupp 10 - Onsdag 17.00-17.55

Erik Ljungberg
Sixten Morfiadakis
Charlie Carlström
Wille Norling

Onsdag 13 nov på Rangen
Onsdag 20 nov på Rangen
Onsdag 27 nov på Rangen 
Onsdag 04 dec på Rangen
Onsdag 11 dec på Rangen


Grupp 11 - Torsdag 15.00-15.55

Ledig plats!
Ledig plats!
Ledig plats!
Ledig plats!

Kontakta Gustav för info!

Torsdag 14 nov på Rangen
Torsdag 21 nov på Rangen
Torsdag 05 dec på Rangen
Torsdag 12 dec på Rangen
Torsdag 19 dec på Rangen 

Grupp 12 - Torsdag 16.00-16.55

Julia Björnström
Nellie Björksten
Benjamin Andersson
Theo Löfberg

Torsdag 14 nov på Rangen
Torsdag 21 nov på Rangen
Torsdag 05 dec på Rangen
Torsdag 12 dec på Rangen
Torsdag 19 dec på Rangen 

Grupp 13 - Torsdag 17.00-17.55

Stella Björksten
Josefin Hansson
Johanna Ekblad

Torsdag 14 nov på Rangen
Torsdag 21 nov på Rangen
Torsdag 05 dec på Rangen
Torsdag 12 dec på Rangen
Torsdag 19 dec på Rangen 


Grupp 14 - Torsdag 18.00-18.55

Sofia Granmark
Moa Regmyr
Selma Sjölin

Torsdag 14 nov på Rangen
Torsdag 21 nov på Rangen
Torsdag 05 dec på Rangen
Torsdag 12 dec på Rangen
Torsdag 19 dec på Rangen